Kārtridžu uzpilde

Īpaši gribas atzīmēt, ka mūsu uzņēmums specializējas tieši tintes strūklas kārtridžu uzpildē. Viss uzpildes process ir rūpīgi pārdomāts no sākuma līdz beigām un sastāv no vairākiem svarīgiem posmiem. Galvenā mūsu atšķirība no lielā vairākuma kartridžu uzpildes firmu ir tajā, ka mūsu rīcībā ir aparatūra, ar kuras palīdzību tiek nodrošināta izcila uzpildāmo kārtridžu kvalitāte. Un mēs varam droši apgalvot, ka garantējam kvalitatīvu jūsu kārtridža druku vēl ilgu laiku pēc uzpildes. Zemāk ir aprakstīts kārtridžu uzpildes process, lai jūs labāk saprastu, cik atbildīgi mēs izturamies pret doto procesu.

Kārtridža saņemšana un tā noformēšana sistēmā

Katrs kārtridžs, kuru mēs saņemam, tiek reģistrēts sistēmā. Pateicoties tam katram kārtridžam ir savs kārtas numurs, kurš tam tiek piešķirts brīdī, kad tas tiek nodots uzpildē. Klients, pēc kārtridža atstāšanas, saņem aktu par kasetes nodošanu ar mūsu operatora parakstu. Pēc tam klientam ir nepieciešams uzrādīt šo aktu, lai saņemtu uzpildīto kārtridžu.

Kārtridža tīrīšana

Pirmais, ko veic meistars pēc kārtridža saņemšanas, ir tā tīrīšana ar speciālu iekārtu, kas likvidē no kārtridža tintes atlikumu un notīra tā sprauslas no sakaltušās tintes. Tā pat tiek veikta ārējā kārtridža tīrīšana.

Kārtridža uzpilde

Tālāk kārtridžs tiek uzpildīts izmantojot vakuuma iekārtu, kura automātiski iepilda kārtridžā nepieciešamo tintes daudzumu. Pateicoties šai metodei, tiek novērsta burbuļu esamība, kas var traucēt kvalitatīvai drukai pēc uzpildes.

Kārtridža pārbaude

Ar speciālas iekārtas palīdzību katrs kārtridžs tiek testēts uz elektronikas vai uzpildes kvalitātes defekta esamību. Tas pilnībā izslēdz brāķēto kasešu esamību. Klientam, kaseti saņemot, tiek izsniegta viņa kārtridža testa izdruka.

Tīrīšana un iepakošana

Pēc tam, kad ar kārtridžu tika veiktas visas nepieciešamās darbības, tas tiek tīrīts un uz tā tiek uzlīmēta atbilstoša uzlīme ar uzpildes datumu, kā arī tiek uzlikts klipsis, kas kalpo drukas galviņas aizsardzībai un pasargā kārtridžu no izžūšanas un tintes iztecēšanas.

Kārtridža atdošana klientam

Pēdējais etaps ir uzpildītā kārtridža saņemšana. Pircējs saņem kaseti, kura ir iepakota speciālā izolācijas materiālā un atrodas skaistā maisiņā ar firmas zīmi. Tā pat klients saņem čeku vai kādu citu dokumentu, kas apliecina šī pakalpojuma iegādi.

Mēs ceram, ka kārtridžs, kas ticis uzpildīts mūsu servisā, kalpos jums ilgi un drukas kvalitāte priecēs jūs visas kasetes darbības laikā.